Grafikos užsiėmimai

 

Grafikos kursas skirtas tiems kurie mėgsta piešti smulkius piešinukus, piešimą pieštuku, norimokėti piešti, taip pat nori tobulėti kaligrafijos srityje. Grafikos užsiėmimų metu piešime pieštuku, kreidelėmis, kursime antspauduojant, susipažinsime su grafikos technikomis, mokysimės faktūrų sukurimo ir spauzdinimo technikų.

Grafikos užsiėminuose lavinama motorika, kruopštumas, individuali rašysena, kruopštumas smulkioms detalėms.

 

Vyks: piešimo pieštuku, šrifto, grafikos, koliažo, asambliažo kūrimo pamokos.

 

Galimi susitikimai gyvai Panevėžyje 

Artimiausių užsiėmimų ieškokite artimiausių užsiėmimų tvarkaraštyje.

Ir individualūs ar grupiniai užsiėmimai Zoom platformoje

Užsiregistruoti el.paštu: info@kurybosnamaidrauge.lt

Arba atsiųskite užklausą.

 

 

Mūsų drauge sukurti darbai

Užsiėmimų tvarkaraštis

All event times are displayed based on UTC timezone.
Sat, 30 Dec 18:00
Susitinkame kūrybiniame tapybos vakare “Atradimai” Dailės užsiėmimas – praktikumas. Vakaro metu diskutuosime apie kūrybiškumą, emocijų išraišką spalvomis, spalvotyrą. Praktikumo metu išlaisvinsime vaizduotę ir spalvomis perteiksime emocijas, kurias sudėsime spalvomis į drobes. Praktikumo metu žaisime specialius žaidimus, lavinsime vaizduotę. Maišydami spalvas atrasime įvairių spalvų atspalvių maišant emocijoms išreikšti. Pasąmonė natūraliai siunčia mums informaciją apie matytus vaizdus, patirtus įspūdžius, simbolių, metaforų kalba. Tik reikia ją pažinti, suprasti ir išreikšti per spalvą. Tai tikra spalvų terapija! Išlaisvinę kūrybines galias emocijas išliesime potepiais drobėse, sukurdami savo išskirtinį paveikslą. Laukiame visų kurie mėgsta svajoti, bendrauti, tapyti ar piešiant išreikšti savo mintis vaizdiniais, nupiešti paveikslus.
Susitikimą ves Auksė Draugelienė – dailininkė, edukologė, dailės didaktikos specialistė, dailės pedagogė, meno terapijos, vizualiųjų menų praktikė, nuolat besidominti meno naujovėmis, savęs pažinimu ir asmeniniu auginimu, žinias praktiškai taikanti savo darbe ir ugdanti kūrybiškumo kompetencijas mokymų dalyviams.
Daugiau apie Auksės Draugelienės veiklą rasite fb paskyroje „Draugės galerija“; „Terapijos namai“ https://www.facebook.com/galerijadrauges/ https://www.facebook.com/KonsultavimasTerapijaKuryba/ Renginio data: Pradžia: nuo 18:00-19:30 val Adresas: Dirbtuvių kaina: 20€ Ši edukacinė pamoka.  Priemonės suteikiamos. Drobės, akriliniai dažai, kitos priemonės praktikumui. Kadangi dalyvių kiekis ribotas, kviečiu nelaukti ir užsiimti sau vietą!
confirmation_number Starting 20,00€
favorite_border