Dizaino pamokos

 

Grafinis dizainas yra vizualinio turinio planavimo ir kūrimo amatas, siekiant perduoti idėjas ir pranešimus. Grafinis dizainas yra visur, kur pažvelgsite – nuo ​​reklaminių skydų iki grūdų dėžučių ir mobiliųjų programų. Įtraukdami skirtingus elementus ir principus, šie dizainai gali paveikti mūsų suvokimą ir emocijas. Grafinis dizainas taip pat žinomas kaip komunikacijos dizainas, o grafiniai dizaineriai iš esmės yra vizualūs komunikatoriai.

Dizaino pamokose sužinosite  apie grafinio dizaino elementus ir principus:

Grafinio dizaino elementai ir principai apima liniją, spalvą, formą, erdvę, tekstūrą, tipografiją, mastelį, dominavimą ir apibrėžimą. O taip pat apie grafinio dizaino tipus: reklamas, pakuotės, iliustravimo, logotipo, leidinių, ir kita.

Vyks Grafinio dizaino elementų pažinimo pamokos. Grafinio dizaino tipai. Maketavimo naudojant programas kursas. Idėjos įgyvendinimas nuo minties išgrininimo iki realizacijos.

 

Galimi susitikimai gyvai Panevėžyje 

Artimiausių užsiėmimų ieškokite artimiausių užsiėmimų tvarkaraštyje.

Ir individualūs ar grupiniai užsiėmimai Zoom platformoje

Užsiregistruoti el.paštu: info@kurybosnamaidrauge.lt

Arba atsiųskite užklausą.

 

 

Mūsų drauge sukurti darbai

Užsiėmimų tvarkaraštis

All event times are displayed based on UTC timezone.
Sat, 30 Dec 18:00
Susitinkame kūrybiniame tapybos vakare “Atradimai” Dailės užsiėmimas – praktikumas. Vakaro metu diskutuosime apie kūrybiškumą, emocijų išraišką spalvomis, spalvotyrą. Praktikumo metu išlaisvinsime vaizduotę ir spalvomis perteiksime emocijas, kurias sudėsime spalvomis į drobes. Praktikumo metu žaisime specialius žaidimus, lavinsime vaizduotę. Maišydami spalvas atrasime įvairių spalvų atspalvių maišant emocijoms išreikšti. Pasąmonė natūraliai siunčia mums informaciją apie matytus vaizdus, patirtus įspūdžius, simbolių, metaforų kalba. Tik reikia ją pažinti, suprasti ir išreikšti per spalvą. Tai tikra spalvų terapija! Išlaisvinę kūrybines galias emocijas išliesime potepiais drobėse, sukurdami savo išskirtinį paveikslą. Laukiame visų kurie mėgsta svajoti, bendrauti, tapyti ar piešiant išreikšti savo mintis vaizdiniais, nupiešti paveikslus.
Susitikimą ves Auksė Draugelienė – dailininkė, edukologė, dailės didaktikos specialistė, dailės pedagogė, meno terapijos, vizualiųjų menų praktikė, nuolat besidominti meno naujovėmis, savęs pažinimu ir asmeniniu auginimu, žinias praktiškai taikanti savo darbe ir ugdanti kūrybiškumo kompetencijas mokymų dalyviams.
Daugiau apie Auksės Draugelienės veiklą rasite fb paskyroje „Draugės galerija“; „Terapijos namai“ https://www.facebook.com/galerijadrauges/ https://www.facebook.com/KonsultavimasTerapijaKuryba/ Renginio data: Pradžia: nuo 18:00-19:30 val Adresas: Dirbtuvių kaina: 20€ Ši edukacinė pamoka.  Priemonės suteikiamos. Drobės, akriliniai dažai, kitos priemonės praktikumui. Kadangi dalyvių kiekis ribotas, kviečiu nelaukti ir užsiimti sau vietą!
confirmation_number Starting 20,00€
favorite_border