All event times are displayed based on UTC timezone.
Sat, 30 Dec 18:00
Susitinkame kūrybiniame tapybos vakare “Atradimai” Dailės užsiėmimas – praktikumas. Vakaro metu diskutuosime apie kūrybiškumą, emocijų išraišką spalvomis, spalvotyrą. Praktikumo metu išlaisvinsime vaizduotę ir spalvomis perteiksime emocijas, kurias sudėsime spalvomis į drobes. Praktikumo metu žaisime specialius žaidimus, lavinsime vaizduotę. Maišydami spalvas atrasime įvairių spalvų atspalvių maišant emocijoms išreikšti. Pasąmonė natūraliai siunčia mums informaciją apie matytus vaizdus, patirtus įspūdžius, simbolių, metaforų kalba. Tik reikia ją pažinti, suprasti ir išreikšti per spalvą. Tai tikra spalvų terapija! Išlaisvinę kūrybines galias emocijas išliesime potepiais drobėse, sukurdami savo išskirtinį paveikslą. Laukiame visų kurie mėgsta svajoti, bendrauti, tapyti ar piešiant išreikšti savo mintis vaizdiniais, nupiešti paveikslus.
Susitikimą ves Auksė Draugelienė – dailininkė, edukologė, dailės didaktikos specialistė, dailės pedagogė, meno terapijos, vizualiųjų menų praktikė, nuolat besidominti meno naujovėmis, savęs pažinimu ir asmeniniu auginimu, žinias praktiškai taikanti savo darbe ir ugdanti kūrybiškumo kompetencijas mokymų dalyviams.
Daugiau apie Auksės Draugelienės veiklą rasite fb paskyroje „Draugės galerija“; „Terapijos namai“ https://www.facebook.com/galerijadrauges/ https://www.facebook.com/KonsultavimasTerapijaKuryba/ Renginio data: Pradžia: nuo 18:00-19:30 val Adresas: Dirbtuvių kaina: 20€ Ši edukacinė pamoka.  Priemonės suteikiamos. Drobės, akriliniai dažai, kitos priemonės praktikumui. Kadangi dalyvių kiekis ribotas, kviečiu nelaukti ir užsiimti sau vietą!
confirmation_number Starting 20,00€
favorite_border