“Vaizduotei nėra ribų, taisyklių, įstatymų ir sienų. Akyse regėtas gamtos vaizdas, architektūra, žmonės, ar išgirsti pokalbiai, pasakyta frazė, mokinių mintys, arba išgyvenimai, muzikos garsai susipina su minčių ir jausmų jūrą. Ši nenusakoma energija medžiagų, siūlų ar dažų forma, atgimsta ir tampa paveikslais. Tai tikra magija – nepaaiškinamas ir beprotiškai įdomus procesas.  Kūryba man yra laisvės kalba, kur niekas nevadovauja kaip turi išjausti ar patirti. Paveikslas kaip užfiksuota jausmų nuotrauka žiūrovui atveria fantaziją ir sukelia savitus išgyvenimus,“ – pasakoja kūrėja.

Dar paauglystėje autorė pasinėrė į meno pasaulį, kėlė klausimus apie kūrėjus ir kūrybą. Nuolat skaitė apie pasaulio autorių kurybą. Kūrė pati.  Rinko informaciją įvairuose renginiuose, žiniasklaidoje, galerijose ir nuolat ieškojo tobulumo.

Autorė

Menininkė, dailininkė ir ilgametė edukologė Auksė Draugelienė

 Vizualiųjų menų atstovė. Baigusi tekstilės bakalaurą Vilniaus dailės akademijoje. Vizija turėti savo dailės studiją, pirmiausia, išryškėjo iš poreikio kurti pačiai. Tai yra mano kūrybinė erdvė, kurioje kuriu naujas kompozicijas. Mano norą kurti visad lydėjo ne ką mažesnis noras, bendrauti, dalintis idėjomis, žiniomis. Todėl įkūriau dailės studiją ,,Kūrybos namai Drauge ’’. Man tapyba – tai būdas kalbėti. Tai aplinkos stebėjimas, žaidybinis savistabos kelias ir nuolatinis asmenybės augimas. Kūryba išlaisvina ir atskleidžia individualius pasaulius, priverčiančius mąstyti žiūrovą, mėginant juos įskaityti.

“Tapydama ir kurdama tekstilės kūrinius jaučiuosi tarsi keliaučiau į kitą pasaulį.”