“Kūrybos namai DRAUGE” ilgai puoselėtas projektas, tai gyvenimiškų patirčių kraitė, kurioje kiekvienas gali rinktis veiklas pagal individualius poreikius: mokytis, kurti, tobūlėti, skaityti, mąstyti, generuoti idėjas ir siekti rezultato.

APIE MUS

 Svetainė skirta įvairaus amžiaus žmonėms, kurie yra jautrūs kūrybai ir myli gyvenimą, mėgsta kurti gražią aplinką, ieško savirealizacijos kūryboje. Mes daliname idėjas nemokamai!

Esame pozityvaus gyvenimo puoselėtojai, padedantis atrasti kūrybos džiaugsmą, tėvams, vaikams, paaugliams ir senjorams.

Kūrybos namai tai vieta kurioje rasite patarimų: erdvių dizaino, namų dekoro, tėvų vaikų santykių, psichologijos, įdomių pamokų, edukacinių užsiėmimų, bendravimo džiaugsmo temomis. Svetainės puslapiuse rasite įdomių tikrų istorijų apie žmones su neįtikėtinais likimais, apie tai kaip kūrybiškumas padeda susikurti turtingą ir laimingą gyvenimą.

Esame išradingi, ambicingi ir drąsūs įgyvendindami įdėjas.

Galime būti naudingi kuriant namų interjerą, puošiant jūsų šventes, dekoruojant aplinką, vykdant edukacijas. “Kūrybos namai” taip pat kuria dovanas, aksesuarus, paveikslus, namų interjero dekoro detales.

 

Esame sukaupę 25 metų darbo patirtį. Turime ką pasakyti, todėl drąsiai teigiame, kad “Kūrybos namuose” kiekvienas ras sau įdomią temą kuri puoselės kūrybiškumą, o sielą spindės gera aura.

Mūsų patirtis ir kūrybinis mąstymas padėjo daugeliui žmonių siekti svajonių ir įgyvendinti tikslus.

Nesvarbu ar esi jaunas ar vyresnio amžiaus, mene amžius ne riba.

Kūrybiški esame tol kol mūsų širdyje gyvena vaikas. Tam, kad kūryba būtų prasminga būkite kartu su Kūrybos namais, bendraukime ir dalinkimės idėjomis kartu.

Kasdienė mūsų veikla tai kūrybiniai eduaciniai užsiėmimai vaikams ir suaugusiems. Nuolat bendraujame ir bendradarbiaujame su vaikais, tėvais, senjorais edukacijų ir individualių užsiėmimų metu. Žinome kiek daug jiems reiškiame.

 

“Vaizduotei nėra ribų, taisyklių, įstatymų ir sienų. Akyse regėtas gamtos vaizdas, architektūra, žmonės, ar išgirsti pokalbiai, pasakyta frazė, mokinių mintys, arba išgyvenimai, muzikos garsai susipina su minčių ir jausmų jūrą. Ši nenusakoma energija medžiagų, siūlų ar dažų forma, atgimsta ir tampa paveikslais. Tai tikra magija – nepaaiškinamas ir beprotiškai įdomus procesas.  Kūryba man yra laisvės kalba, kur niekas nevadovauja kaip turi išjausti ar patirti. Paveikslas kaip užfiksuota jausmų nuotrauka žiūrovui atveria fantaziją ir sukelia savitus išgyvenimus,“ – pasakoja kūrėja.

Dar paauglystėje autorė pasinėrė į meno pasaulį, kėlė klausimus apie kūrėjus ir kūrybą. Nuolat skaitė apie pasaulio autorių kurybą. Kūrė pati.  Rinko informaciją įvairuose renginiuose, žiniasklaidoje, galerijose ir nuolat ieškojo tobulumo.

 

Autorė

Menininkė, dailininkė ir ilgametė edukologė Auksė Draugelienė

 Vizualiųjų menų atstovė. Baigusi tekstilės bakalaurą Vilniaus dailės akademijoje. Vizija turėti savo dailės studiją, pirmiausia, išryškėjo iš poreikio kurti pačiai. Tai yra mano kūrybinė erdvė, kurioje kuriu naujas kompozicijas. Mano norą kurti visad lydėjo ne ką mažesnis noras, bendrauti, dalintis idėjomis, žiniomis. Todėl įkūriau dailės studiją ,,Kūrybos namai Drauge ’’. Man tapyba – tai būdas kalbėti. Tai aplinkos stebėjimas, žaidybinis savistabos kelias ir nuolatinis asmenybės augimas. Kūryba išlaisvina ir atskleidžia individualius pasaulius, priverčiančius mąstyti žiūrovą, mėginant juos įskaityti.

“Tapydama ir kurdama tekstilės kūrinius jaučiuosi tarsi keliaučiau į kitą pasaulį.”

 

 

Dailės užsiėmimai vaikams ir suaugusiems

Dailės užsiėmimai vaikams

Dailės užsiėmimai lavina vaiko kūrybiškumą ir vaizduotę. 

Dizaino pamokos

Dizaino kursai  vaikams ir jaunimui tai hobis, pomėgis ir profesiniai įgūdžiai. 

Grafikos užsiėmimai

Grafikos ir kaligrafijos kursas skatina kruopštumą ir užburia smukiomis detalėmis. 

Paruošimas egzaminams

Dailės, dizaino, meno istorijos, technologijų.